przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Regulamin

Poniższy regulamin warunkuje korzystanie z serwisu Frag eXecutors, jego zasobów oraz systemu komentarzy i forum. Rejestrując się i aktywując konto użytkownik akceptuje postanowienia regulamin.

§1
Wszelkie zasoby tekstowe umieszczane na serwisie Frag eXecutors stanowią własność redakcji i tym samym są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek ich kopiowanie, czy też odpłatne udostępnianie bez wiedzy i zgody autorów jest zabronione.

§2
Elementy serwisu Frag eXecutors (grafika, oprogramowanie) są własnością organizacji Frag eXecutors i w żaden sposób nie mogą być kopiowane i używane bez zgody właścicieli.

§3
Celem udostępnienia systemu komentarzy i forum jest wymiana informacji między użytkownikami z zachowaniem ogólnych zasad wolności słowa. Użytkownicy portalu Frag eXecutors są zobowiązani do przestrzegania ogólnych zasad netykiety, w szczególności zaś do:

a). nieumieszczania obraźliwych treści w profilu użytkownika.
b). nieużywania wulgaryzmów i zwrotów ogólnie uznawanych za obelżywe w treściach komentarzy i na forum.
c). nieużywania zwrotów obelżywych i wulgaryzmów w stosunku do innych użytkowników portalu.

§4
Ponadto, wszyscy użytkownicy portalu mają zakaz umieszczania w komentarzach i na forum treści o charakterze seksualnym, obraźliwych obrazków, animacji i tym podobnych.

§5
Na łamach portalu Frag eXecutors obowiązuje też zakaz zamieszczania przez użytkowników wszelkich reklam.

W przypadku złamania postanowień regulaminu administratorzy zastrzegają sobie możliwość edycji lub usunięcia posta/komentarza lub konta użytkownika, a w szczególnych przypadkach jego zablokowanie bądź usunięcie.