przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

O nas

Frag eXecutors to najstarsza polska drużyna zrzeszająca profesjonalnych graczy komputerowych. Powstaliśmy w 1997 roku, by z miejsca zacząć odnosić sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Barwy drużyny Frag eXecutors od zawsze reprezentowali czołowi zawodnicy tych gier, których rozgrywki wzbudzają największe emocje: Counter-Strike'a i Quake'a.

Nasza organizacja sprofesjonalizowała się w 2005 roku, nawiązując trwające ponad dwa lata partnerstwo z marką Simplus. Aktualnie inwestorem strategicznym drużyny jest firma one2tribe, a głównym sponsorem szwedzki producent wysokiej jakości sprzętu dla graczy, QPAD. Oprócz tego Fx wspiera szereg innych partnerów. Posiadamy również własny portal internetowy i redakcję na bieżąco dostarczającą informacji o drużynie.

Obecny skład tworzą polscy mistrzowie świata Counter-Strike oraz trio graczy od lat wiodących prym w rozgrywkach Quake'a. Oprócz występów w krajowych i międzynarodowych turniejach gier komputerowych, Frag eXecutors realizuje także szereg projektów mających na celu promowanie szeroko pojętego sportu elektronicznego jako nowoczesnej i atrakcyjnej rozrywki skierowanej przede wszystkim do młodych ludzi.

FX POWER!