przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Sponsorzy główni

QPADZ nami od: 30/09/2010
Strona www: www.qpad.se

Dodatkowe informacje:

QPAD to znana na całym świecie marka tworząca produkty dla graczy komputerowych. Od ponad 10 lat wspiera sport elektroniczny, a gracze używają produktów QPADA od ponad 16 lat. Firma prezentuje bezkompromisowe podejście do tworzenia peryferiów gamingowych: nadrzędne są jakość i pasja, QPAD nie idzie na skróty w kwestii produkowania najlepszych produktów jakość
Na mocy współpracy z Frag eXecutors QPAD dostarcza naszej drużynie sprzęt oraz wspiera naszych graczy finansowo.


Partnerzy

GameCorner.plZ nami od: 06/04/2009
Strona www: http://www.gamecorner.pl

Dodatkowe informacje:

Gamecorner.pl to naprawdę inny serwis o grach, będący częścią portalu Gazeta.pl. Znajdziecie na nim najnowsze informacje, a także relacje na żywo z grania w najważniejsze tytuły oraz interesujące cykle redakcji, jak Alternatywy.


VeryGamesZ nami od: 29/04/2010
Strona www: http://www.verygames.net

Dodatkowe informacje:

VeryGames to wiodący europejski dostawca serwerów gier i komunikacji głosowej. Założona w 2004 roku firma ma obecnie trzy centra: w Paryżu, Frankfurcie i Londynie, które hostują łącznie ponad 10.000 serwerów. Angażuje się też w sporty elektroniczne poprzez współpracę z serwisem HLTV.org i sponsoring profesjonalnej francuskiej drużyny Team VeryGames.
Dla Frag eXecutors VeryGames hostuje prywatne serwery do treningu dla drużyny Counter-Strike oraz trzy serwery publiczne.


sVoiceZ nami od: 02/09/2010
Strona www: www.svoice.pl

Dodatkowe informacje:

sVoice.pl to polski lider hostingów dostarczający wysokiej jakości serwery komunikacji głosowej. Dzięki doświadczeniu osób tworzących sVoice.pl możemy być pewni, że korzystamy z usług profesjonalistów. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom panele administracyjne są stabilne i pozwalają na bardzo łatwe zarządzanie Twoim serwerem. W swojej ofercie posiadamy serwery Ventrilo, Mumble oraz TeamSpeak. sVoice.pl oferuje swoim użytkownikom wiele lokalizacji, między innymi: Warszawa (ATMAN), Gdańsk (Nephax), Poznań (Hosteam), Łódź (NCGroup) i Francja (OVH).


HYPERZ nami od: 10/09/2010
Strona www: www.hyper.pl

Dodatkowe informacje:

HYPER to jedyny w Polsce blok programowy poświęcony w całości grom komputerowym, dostępny nie w internecie, a na ekranie zwyczajnego telewizora. Powstał w 2001 roku z inicjatywy platformy CYFRA+ i za jej pośrednictwem dociera do 3,3 miliona odbiorców w całym kraju. Jest emitowany codziennie na kanale ZigZap w godzinach 21:00 - 1:00. Od chwili założenia aż do dziś ugruntował swoją pozycję jako rzetelne i fachowe źródło informacji o grach. Oprócz najświeższych zapowiedzi, recenzji czy wywiadów z twórcami w paśmie pojawiają się także zwiastuny filmowe i wybrane seriale anime.
W ramach współpracy, Fx i HYPER wspólnie realizują serię programów o sportach elektronicznych.


ProGamers.plZ nami od: 26/10/2010
Strona www: www.progamers.pl

Dodatkowe informacje:

ProGamers.pl to profesjonalny hosting serwerów gier, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Głównym celem firmy jest zautomatyzowanie każdego procesu związanego z płatnościami, zamówieniami i ich realizacją, oraz zarządzaniem usługami. Gracze otrzymują także unikalną możliwość samodzielnej zmiany gry, a także lokalizacji. W średnio kilkanaście sekund serwer zostanie przeniesiony na odległość setek kilometrów, bez asysty administratorów. Projekt ProGamers.pl jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
W ramach współpracy z Fx, ProGamers.pl będzie nam dostarczać serwery treningowe dla dywizji CS i serwery publiczne.Gracze

Pros:

gra
od

Płeć:

Wiek: 2017 lat

Miasto:

Kraj:

Wyślij prywatną wiadomość