przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Relacje

Relacja z WCG Polska 2011 - League of Legends

Napisał freak, 05/10/2011 23:00

Zmagania o tytuł mistrza kraju. Bitwa o Seul. Szansa reprezentacji narodu w turnieju kontynentalnym. Słowem WCG Polska 2011.


[ Strona główna | Drużyny | Rozgrywki | Media ]Warszawa, czwartek. Prognoza pogody zwiastuje niekorzystne dla mieszkańców tego rejonu zjawiska. Być może ich przyczyną jest inwazja turystów esportowych. Niemniej zawodnicy nie mają się czym przejmować, w końcu zostaną ulokowani pod kopułą hali wystawowej Warszawskiego Centrum EXPO XXI, gdzie uczestniczyć będą w nie lada wydarzeniu na które cała Polska wyczekuje od bardzo dawna.

Dla każdej z ekip jest to podwójna szansa na zaistnienie. Jak do tej pory polska scena nie wyklarowała jeszcze zdecydowanego mistrza kraju. W zasadzie każda z drużyn zakwalifikowanych na turniej w stolicy może zdobyć pierwsze miejsce. Stawka jest podwójna, albowiem wygrana oznacza nie tylko reprezentowanie barw narodowych podczas Cyberolimpiady w Korei Południowej, lecz także przepustkę do czołówki Europy.

Czy Frag eXecutors jest w stanie osiągnąć to wszystko? Przekonamy się w przeciągu doby. Nie da się ukryć, liczymy na sukces. "Ashe - ulti i gogo"!

\"\" Pula nagród
\"\" System rozgrywek


R E K L A M A
ilość komentarzy: 2dodaj komentarz dotyczy:League of Legends World Cyber Games

#1 | kojote | 05/10/2011 23:04 cytuj

GL

 


#2 | MeSiAsH | 06/10/2011 09:43 cytuj

Top 1-2: GBT - Delta
Top 3: FX
Top 4: MaxFloPlaY

 


OSTRZEŻENIE: Wszystkie komentarze na portalu Frag-eXecutors.com są monitorowane. Nie obrażaj nikogo, pisz na temat i sprawdź pisownie. Niepodporzadkowanie się do tych zasad będzie się wiązało z usunięciem Twojej wiadomości.

Załóż konto w 20 sekund, by wygodniej komentować!

Nie jesteś zalogowany lub nie posiadasz konta na Frag-eXecutors.com.