przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Wiadomości

W sierpniu warszawskie spotkanie esportowców

Napisał lecho, 13/07/2012 10:25

Pod koniec lata ludzie związani z polskimi sportami elektronicznymi spotkają się w Warszawie, by rozmawiać o sprawach ważnych dla środowiska graczy.

Znany komentator Adrian "Cycu" Kostrzębski już od jakiegoś czasu nie udziela się aktywnie w żadnej z e-sportowych organizacji, nie oznacza to jednak, że los środowiska przestał mu leżeć na sercu. To właśnie z jego inicjatywy 25 sierpnia w auli Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie ludzi związanych ze sportem elektronicznym - "Pogadajmy o e-sporcie".

Głównym punktem spotkania będzie panel dyskusyjny, w trakcie którego wystąpi pięciu prelegentów. Swoje tematyczne wykłady przedstawią Krzysztof Pikiewicz i Jakub Stępień z Ligi Cybersport, były znakomity CS-owiec BenQ.DELTY Marcin "rDh" Rutkowski, czołowy polski komentator StarCrafta 2, Marcin "itzMorglum" Lelontko oraz zawodnik i redaktor związany z sceną FIFY, Michał "s1ssoko" Sokolnicki.
Tematy dyskusji:

- Krzysztof Pikiewicz (Turtle Entertainment Polska):
"Diagnoza polskiego e-sportu"

- Jakub Stępień (Turtle Entertainment Polska):
"Mechanizmy działania ESL"

- Marcin Rutkowski (były gracz BenQ.DELTY):
"Niewykorzystany potencjał wideo w e-sporcie"

- Marcin Lelontko (komentator StarCrafta 2):
"Rola komentatora we współczesnym e-sporcie"

- Michał Sokolnicki (działacz sceny FIFA):
"Rola sceny FIFA w polskim e-sporcie"
Wszystkie prezentacje potrwają około 30 minut, po czym nastąpi oczywiście czas na pytania i dyskusję. Wstęp na spotkanie jest wolny i możemy się na nim spodziewać nie tylko osób związanych bezpośrednio z e-sportem, ale także szerzej pojętą branżą gier. Wśród zapowiedzianych gości jest już m.in. Tadeusz Zieliński, znany redaktor growy. To autor hyperowego programu "E-Sport", realizowanego także we współpracy z Frag eXecutors.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00. Część oficjalna zakończy się około 20:00, po niej nastąpi tradycyjne after-party. Cycu nie wyklucza, że prezentacje i towarzyszące im dyskusje zostaną nagrane i udostępnione w internecie. Oczywiście o wiele lepiej samemu wziąć udział w dyskusji i spotkać się z najważniejszymi postaciami polskiego esportu. Jeszcze raz zapraszam - 25 sierpnia, godzina 15:00, aula Akademii Leona Koźmińskiego!

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na blogu Cyca i specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku.

R E K L A M A

ilość komentarzy: 0dodaj komentarz dotyczy:Esport
Nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy!

OSTRZEŻENIE: Wszystkie komentarze na portalu Frag-eXecutors.com są monitorowane. Nie obrażaj nikogo, pisz na temat i sprawdź pisownie. Niepodporzadkowanie się do tych zasad będzie się wiązało z usunięciem Twojej wiadomości.

Załóż konto w 20 sekund, by wygodniej komentować!

Nie jesteś zalogowany lub nie posiadasz konta na Frag-eXecutors.com.