przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Wiadomości

Śmierć oszustom - METORI MÓWIMY NIE

Napisał shavo, 28/04/2011 23:59

Oszuści, strzeżcie się - nadszedł Wasz kres.

"METORI MÓWIMY NIE" to akcja mająca na celu walkę z bardzo popularnym ostatnio cheatem - Metori - instalowanym na samym serwerze. Inicjatorami przedsięwzięcia są Adam "lol2x" Kaput oraz Jacek "JSokol Sokołowski. W projekt zaangażowało się również wiele dużych serwerowni oraz firm hostingowych. Pomysł został przyjęty z niesamowitym entuzjazmem i akcja z dnia na dzień nabiera większego rozmachu.

Proces maksymalnego ograniczenia dostępu do Metori nie jest nader skomplikowany. Celem twórców jest zebranie jak największej ilości wirtualnych podpisów (STEAM_ID) pod petycją tyczącą wspomagacza. Uzyskane poparcie ma odzwierciedlić się w późniejszych zmianach regulaminów firm oferujących sprzedaż serwerów czy całkowitym zakazie korzystania z Metori.

Walkę z oszustami bez zastanowienia wsparła nasza sieć - Fx i GAD - a gracze odwiedzający serwery bardzo zaangażowali się w pomoc organizatorom. Świadczy o tym m.in. liczba zebranych głosów za pomocą naszej grywalni, która wynosi niemal połowę całego poparcia. Tępieniem oszustów zainteresował się również nasz sponsor, ProGamers.pl, udostępniający najlepsze serwery do gier w kraju.

Więcej na temat samego wspomagacza oraz postępów w działaniach znajdziecie na oficjalnej stronie "METORI MÓWIMY NIE". Warto wspomnieć, że całość sygnowana jest marką serwisu Banid.pl, dzięki któremu możecie szybko i wygodnie odnaleźć informacje na temat każdego, z kim macie przyjemność grać.


R E K L A M A

R E K L A M A

ilość komentarzy: 19dodaj komentarz dotyczy:Counter-Strike

#1 | lol2x | 28/04/2011 23:55 cytuj

Smierc!

 


#2 | Starsky | 29/04/2011 00:00 cytuj

Niech zdychają.

 


#3 | .v1nK | 29/04/2011 00:09 cytuj

Zapraszajcie znajomych do tej akcji (pamiętajcie, że trzeba mieć STEAM bo nonsteamów nie przyjmuje plugin)!

 


#4 | JSokol | 29/04/2011 00:26 cytuj

Poprzeć akcję można także poprzez formularz na http://banid.pl/ja - tak niewiele wysiłku może zdziałać tak wiele, zapraszam! :)

 


#5 | kjn | 29/04/2011 07:24 cytuj

ostatnio właśnie wchodzimy na serwer gramy mixa a tam typy sh aim itp niewidzialni biegali zobaczyłem, że jeden z nich wpisuje jakąś komendę żeby działało wpisaliśmy komendę , patrzymy mamy aima ;/

// Post edytowany 2 razy. Ostatnia edycja: 29/04/2011 07:25
 


#6 | .errr | 29/04/2011 07:56 cytuj

poparłem już dawno. Niech zdychają eslowe i lc katy cisnące na tym syfie
początkowo szło jeszcze sprawdzić czy metori jest na serwie z poziomu użytkownika, ale teraz już pewnie są z zmiennym loginem -.-
ZLIKWIDOWAĆ TYCH NETOWYCH HAJTÓW!

 


#7 | SKyi | 29/04/2011 12:28 cytuj

Popieram akcję i rozsyłam do wszystkich znajomych na steamie, wreszcie może wreszcie ruszy coś do przodu i będziemy mogli nareszcie normalnie pograć.

 


#8 | katuver | 29/04/2011 13:01 cytuj

DO PJECA Z NIMI@@@

 


#9 | 2fast2kill | 29/04/2011 14:27 cytuj

Kil Them OLL :]

 


#10 | whiplasher7 | 29/04/2011 15:00 cytuj

#5 hahahahahahaahhaa

 


#11 | luKZ | 29/04/2011 15:07 cytuj

coś jak tfg :]

 


#12 | avis | 29/04/2011 15:47 cytuj

luKZ @ 29/04/2011 15:07 coś jak tfg :] tfg? AHAHAHAHAHAH.
tfg klir 4 eva'.
Plx, odpala metori na wyjeździe, uheuheuheuh. :DDDDDD!
pozdrawiam lukz, nie znam.

 


#13 | asdasd | 29/04/2011 18:09 cytuj

tfg lanowy chłopak, zdobywca 5x wcg w swoim pokoju, w tym 1239 ace'ów na fnatic'ach 4x eswc 2xCPL 3xDreamhack, za długo bym musiał wymieniać!

av1s ? kto ? także nie znam.

 


#14 | asker | 29/04/2011 18:56 cytuj

Pozwole sobie zacytować komentarz napisany pod podobnym newsem na cybersporcie przez użytkownika xno

" Bodajrze jedynym i najlepszym sposobem jest zablokowanie edycji pliku serwera "liblist.gam" (na niektorych zagranicznych hostingach jest to zablokowane chociazby na VeryGames.net), jezeli edycja i zmiany w tym pliku zostana zablokowane na serwerze to met0ri nie bedzie mozna uzyc. Ktos moze powiedzie "a jak bede chcial na serwerze zainstalowac AMXX?" to wtedy bedzie musial uzyc panelu serwerowni gdzie jest instalacja serwera z AMXX i mu doda linijke zeby AMXX moglo dzialac, w sumie nawet nie trzeba tworzyc opcji instalacji calego AMXX wystarczy ze zrobi sie opcje instalcji w "liblist.gam" linijki z biblioteka ktora pozwoli dzialac AMXX.

Ja mam pytanie jedno.. jak Adam 'lol2x' Kaput i Jacek "JSokol' Sokolowski chca z tym walczyc? Bo jak dla mnie to nic nie moga zrobic.

Kto moze z tym walczyc? Hostingi gier, ale jak przekonac hosting zeby zastosowal takie zmiany?

Wedlug mnie wystarczalo by stworzyc akcje "STOP met0ri!" i w niej powinni uczestniczyc wszystkie ligi gier. Gdyby przedstawiciele Cybersportu, Gameburg, ESL itd. stworzyli taka akcje i wyslali by maile do wszystkich polskich hostingow zeby zastosowali rozwiazanie ktore wyzej przedstawilem problem by zniknal odrazu. Rowniez znane polskie gamingi moga z tym walczyc.

Takze nie wiem po co ta szopka z akcja "Meteori mowimy NIE!" skoro oni i tak nic nie zdzialaja.

PS. Tak na marginesie pisze sie met0ri nie meteori. ;-)
I jak ktos zna lepszy pomysl to niech sie z nami nim podzieli! :-D"

 


#15 | .v1nK | 29/04/2011 20:14 cytuj

#14
Tu chodzi o to by POKAZAĆ hostingom gier, że gracze tego nie chcą...
Wszystkim hostingom zostanie to zaproponowane (by zablokowali wgrywanie takich plików)...

Jeżeli nie rozumiesz sensu tej akcji, to nic. Ważne, że próbujemy coś zrobić, a nie wy gracze usadzicie dupska i niektórzy włączą sobie metori lub inne czity...

 


#16 | asker | 29/04/2011 22:20 cytuj

.v1nK @ 29/04/2011 20:14 #14
Tu chodzi o to by POKAZAĆ hostingom gier, że gracze tego nie chcą...

Polecam czytanie ze zrozumieniem :)

 


#17 | whiplasher7 | 29/04/2011 22:43 cytuj

hama tam juz zlapali

 


#18 | asker | 30/04/2011 00:00 cytuj

#17 nie za met0ri.

 


#19 | .v1nK | 30/04/2011 00:13 cytuj

#16
To odpowiedź na:
"Ja mam pytanie jedno.. jak Adam 'lol2x' Kaput i Jacek "JSokol' Sokolowski chca z tym walczyc? Bo jak dla mnie to nic nie moga zrobic.

Kto moze z tym walczyc? Hostingi gier, ale jak przekonac hosting zeby zastosowal takie zmiany?"

Potem jest tan napisane co zrobić by tego nie było, ale pomyśl, czy hostingi by na to poszły? Są to jakieś tam straty dla nich... A teraz nie powinni mieć pretekstu, bo gracze pokazują, że nie chcą tego cheata... Teraz za nami poszło cybersport, ster itd... więc już mamy przewagę :D

 


OSTRZEŻENIE: Wszystkie komentarze na portalu Frag-eXecutors.com są monitorowane. Nie obrażaj nikogo, pisz na temat i sprawdź pisownie. Niepodporzadkowanie się do tych zasad będzie się wiązało z usunięciem Twojej wiadomości.

Załóż konto w 20 sekund, by wygodniej komentować!

Nie jesteś zalogowany lub nie posiadasz konta na Frag-eXecutors.com.