przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Wiadomości

MaNa i funkay LECĄ DO KOREI POŁUDNIOWEJ!

Napisał lecho, 11/07/2012 17:30

Bracia Grzegorz i Wojciech Komincz udadzą się do ojczyzny StarCrafta, by trenować z progamerami i wziąć udział w meczach GSL Code S/A Up&Down.

Nareszcie! Na podobną informację polskie środowisko starcraftowe czekało od bardzo dawna. Wywołałem wilka z lasu sugerując, że do Korei Południowej może udać się zwycięzca HomeStory Cup V - Artur "Nerchio" Bloch. Tymczasem na taki ruch zdecydował się aktualny wicemistrz świata SC2, Grzegorz "MaNa" Komincz! Zawodnik mousesports uda się do Azji wraz ze swoim bratem Wojciechem "funkayem" Kominczem, reprezentującym barwy Four Kings.

- "To już oficjalne. Wraz z moim bratem funkayem lecimy 10 sierpnia do Korei, gdzie wezmę udział w meczach kolejnego sezonu GSL Up&Down" - obwieścił wczoraj MaNa na swoim facebookowym profilu. - "Chcę się sprawdzić i zobaczyć, jak mi tam pójdzie. Walczę!" Bracia zamieszkają w domu GOMtv wraz z komentatorem esportowym Thomasem "Khaldorem" Kilianem, a ich pobyt w ojczyźnie StarCrafta potrwa co najmniej dwa miesiące.


MaNa i funkay podczas LanCrafta Spring 2011

Źródło: własne


Kluczowe jest tu słowo "co najmniej", bo MaNa nie wyklucza, że w przypadku sukcesu zostanie w Korei na dłużej. Jeśli polskiemu Protossowi uda się zademonstrować pełnię talentu, być może wywalczy sobie miejsce w ligach z cyklu "Code". - "To będzie moja przygoda życia, nie tylko w sensie gamingowym" - powiedział Grzegorz w oświadczeniu na stronie mouz. - "Chcę się cieszyć pobytem tam, bez względu na wyniki już jestem szczęśliwy, że w ogóle mam taką możliwość."

To będzie pierwszy wypad Polaka do Korei od czasu słynnego wyjazdu Draco i SunCowa w 2006 roku, zakończony zakontraktowaniem tego pierwszego przez zespół OGN.Sparkyz. Nasz zawodnik wytrzymał jednak kyreński reżim treningowy jedynie przez kilka miesięcy. Czy z braćmi Komincz będzie inaczej? Życząc sukcesu MaNie, nie wolno przecież zapominać o funkayu, który jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, a ostatnio próbuje wrócić do dobrej formy.

Bez względu na efekty tej podróży, wszyscy koniecznie muszą trzymać kciuki za jak najlepszą postawę funkaya i MaNy!

R E K L A M A


ilość komentarzy: 1dodaj komentarz dotyczy:Starcraft

#1 | maNY. | 11/07/2012 19:04 cytuj

GL ;]

 


OSTRZEŻENIE: Wszystkie komentarze na portalu Frag-eXecutors.com są monitorowane. Nie obrażaj nikogo, pisz na temat i sprawdź pisownie. Niepodporzadkowanie się do tych zasad będzie się wiązało z usunięciem Twojej wiadomości.

Załóż konto w 20 sekund, by wygodniej komentować!

Nie jesteś zalogowany lub nie posiadasz konta na Frag-eXecutors.com.