przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Wiadomości

DELTA nie dał rady w Inuria Summer Championship

Napisał lecho, 19/07/2012 13:00

BenQ.DELTAeSPORTS.com nie poradziła sobie z wyjściem z grupy w turnieju Inuria Summer Championship.

Nie takiego wyniku spodziewali się kibice BenQ.DELTY, którzy z pewnością liczyli na walkę o czołowe lokaty w Inuria Summer Championship. Tymczasem drużyna "pomarańczowych" nie tylko nie wyszła z teoretycznie niezbyt mocnej grupy, ale nie wygrała ani jednego meczu! Jedyne trzy punkty zdobyła, otrzymując walkower od MOROCCO. To zaskakująco słaby występ drugiej polskiej piątki.

Zawodnicy DELTY zaczęli rozgrywki od sensacyjnej - także rozmiarami - porażki z mało znanym składem DEFUSE w stosunku aż 1:16 na trainie, na którym "pomarańczowi" potrafili przecież straszyć nawet "Złotą Piątkę". Potem nie było dużo lepiej. To prawda, że mecze przeciwko BEASTS i przede wszystkim nEophyte były o wiele bardziej wyrównane. Ale porażki 10:16 i 13:16 "pomarańczowym" punktów nie przyniosły.

Faza pucharowa


RundaDrużyna #1Drużyna #2
I runda AnexisvsSpiN
x6tencevsColdGame
zwycięzca grupy DvsBEASTS
Free Agentsvseestralis
duttduttvsWikipediots
nEophytevsTMVG
USSRvsKaront3
KerchNETvsdruga drużyna grupy D


- "Zdajemy sobie sprawę, że nasz występ był wielkim rozczarowaniem nie tylko dla nas samych, ale również dla naszych fanów oraz organizacji" - przyznał Tomasz "ths" Sopel. Jednocześnie zapowiedział rewanż podczas GameGune'a. - "W Bilbao postaramy się odegrać za ostatnie bardzo słabe wyniki. Trenujemy pełną parą, [...], za kilka dni wyjeżdżamy na bootcamp do Gdyni, gdzie treningi będą jeszcze bardziej intensywne."

DELTA nie składa zatem broni - i dobrze. Skład ma wszelkie dane ku temu, by odkuć się na GG. Z drugiej strony, szkoda występu, który chłopaki w dobrej formie mogliby zakończyć w okolicach podium. A tak o 1,100 euro będą się bić inni. Faworytami wydają się być Anexis, Wikipediots KerchNET oraz nieprzewidywalny szwedzki miks duttdutt.

R E K L A M A


ilość komentarzy: 0dodaj komentarz dotyczy:Counter-Strike
Nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy!

OSTRZEŻENIE: Wszystkie komentarze na portalu Frag-eXecutors.com są monitorowane. Nie obrażaj nikogo, pisz na temat i sprawdź pisownie. Niepodporzadkowanie się do tych zasad będzie się wiązało z usunięciem Twojej wiadomości.

Załóż konto w 20 sekund, by wygodniej komentować!

Nie jesteś zalogowany lub nie posiadasz konta na Frag-eXecutors.com.