przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Wiadomości

Dedrayon dołączył do mousesports

Napisał lecho, 11/07/2012 16:55

Filip "Dedrayon" Romejko będzie reprezentował barwy drużyny mousesports, do której dołączył wraz z innym byłym graczem SK, Candy Pandą.

Jeden z najbardziej obiecujących polskich zawodników League of Legends - Filip "Dedrayon" Romejko - niedługo szukał nowej drużyny. Dwa tygodnie temu wraz z Adrianem "CandyPandą" Wubbelmannem opuścił on słynne SK Gaming z powodu nadmiernej rotacji w składzie dowodzonym przez ocelote'a. Obaj gracze dołączyli do nie mniej znanej organizacji. Ich nowym pracodawcą jest bowiem mousesports.

"Myszki" szukały odświeżenia swojego składu LoL-a i znalazły je w piątce grającej do tej pory pod nazwą zuom. Co ciekawe, kapitanem drużyny jest kolejny zawodnik, który ma za sobą pobyt w SK Gaming. To Maik "MoMa" Wallus, który reprezentował barwy kolońskiej potęgi w listopadzie ubiegłego roku. Nie wytrzymał nawet miesiąca, odszedł z zespołu na własne życzenie uzasadniając, że [ nie ma aż tyle czasu na trening ].
Skład mousesports:

- Adrian "Candy Panda" Wubbelmann
- Alejandro "Dax" Germain
- Filip "Dedrayon" Romejko
- Maik "MoMa" Wallus
- Roland "Prothana" Runge
Priorytety MoMy najwyraźniej uległy zmianie, bo wspólnie z Candy Pandą, Dedrayonem i dwoma innymi zawodnikami postanowił on stworzyć zespół, który ma zamiar rywalizować o wysokie lokaty w najbardziej prestiżowych zawodach Ligi Legend. - "Po kilku tygodniach bez prawdziwej drużyny wreszcie spotkałem ludzi, z którymi chcę grać" - zapewnia MoMa. - "Wreszcie nadszedł czas na nowy rozdział w naszych gamingowych karierach: mousesports! Mamy za sobą wsparcie jednego z najbardziej renomowanych klubów i nie mogę się doczekać, co wydarzy się w przyszłości!"

To już druga próba mousesports z League of Legends. W lutym organizacja [ przyjęła w swoje szeregi ] rosyjską dywizję znaną z gry pod nazwą For Mother Russia. Ten czołowy skład "wschodniego" serwera nie do końca spełnił jednak pokładane w nim oczekiwania. Z kolei Dedrayon będzie drugim Polakiem reprezentującym barwy niemieckiej organizacji. Jedną z gwiazd mouz jest gracz StarCrafta 2, Grzegorz "MaNa" Komincz.

R E K L A M A

ilość komentarzy: 0dodaj komentarz dotyczy:League of Legends
Nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy!

OSTRZEŻENIE: Wszystkie komentarze na portalu Frag-eXecutors.com są monitorowane. Nie obrażaj nikogo, pisz na temat i sprawdź pisownie. Niepodporzadkowanie się do tych zasad będzie się wiązało z usunięciem Twojej wiadomości.

Załóż konto w 20 sekund, by wygodniej komentować!

Nie jesteś zalogowany lub nie posiadasz konta na Frag-eXecutors.com.