przypomnij rejestracja
Język: English / Polski

Historia

2010

\"\" Zobacz sukcesy i skład


Początek roku to prawdziwa bomba w polskim esporcie: Frag eXecutors zatrudnia czterokrotnych mistrzów świata, legendarną "Złotą Piątkę", która po trzech latach znów reprezentuje barwy polskiej organizacji. Początki są trudne, ale w połowie roku drużyna wraca do wysokiej formy. Po czwartym miejscu w ESWC 2010 przychodzi znakomita seria: drugie miejsce w GameGune, prestiżowe zwycięstwo w e-Stars Seul, brąz w World Cyber Games 2010 i World Esports Masters. Drużyna kończy rok czwartym miejscem na DreamHacku, po drodze dominując rzecz jasna krajowe rozgrywki, w tym Ligę Cybersport.


2009

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Drużyna CS dobrze rozpoczyna rok, zdobywając drugą lokatę w ESL ProSeries Polska. W tym samym turnieju na trzeciej pozycji debiutuje nasza żeńska drużyna CS. [quake]. Pod koniec roku duże zmiany: obie dywizje Counter-Strike'a zostają rozwiązane, nasz męski skład kończy wspólną grę po ponad trzech latach sukcesów. Chłopaki na pożegnanie grają w mieszanym składzie (z graczami Delty i PGS-u) w eliminacjach Intel Extreme Masters IV, gdzie okazują się być rewelacją rozgrywek, odpadając dopiero w barażach.


2008

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Frag eXecutors dominuje Electronic Sports World Cup Polska: dywizja Counter-Strike'a i matr0x wygrywają kwalifikacje zdobywając bilety do San Jose, gdzie solidarnie zajmą dobre dziewiąte miejsca. Świetny rok dywizji CS, która dorzuca drugie miejsce w KODE5 Polska, trzecie w WCG i zwycięstwo w AlleGrze. Chłopaki doskonale pokazują się też za granicą finiszując na ósmym miejscu w GameGune 2008 po zwycięstwie nad słynnym niemieckim mousesports. W drużynie pojawia się gracz Need for Speeda, Hubert "Gooral" Poczwardowski, który szybko osiąga wyniki na miarę Fx: zwycięstwa w Need for Speed-Link Cupie i Logitech Spring Cupie oraz wicemistrzostwa WCG Polska i Cybercupa.


2007

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Znów drudzy w Counter-Strike'u za PGS-em podczas Heyah Logitech Cybersport i PGA. Trwa dominacja Quakerów: Cs3 wygrywa prestiżowego EuroCupa, matr0x zostaje mistrzem Cybersportu i zwycięża w PGA, a Arkadiusz "rutt" Kozieradzki przegrywa finał ESWC Polska po niezwykle zaciętym pojedynku z mistrzem świata Maciejem "avkiem" Krzykowskim. Debiut dwóch nowych dywizji: Americas Army i ET: Quake Wars, obie zajmują drugie miejsca w najważniejszych turniejach roku (odpowiednio HLC i Vectra Cup).


2006

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Frag eXecutors.Simplus jest drugą drużyną Polski, zaraz za Pentagram G-Shock. Zajmujemy drugie miejsca w WCG Polska i Heyah Cybersport w Counter-Strike'u, za to ogrywamy PGS w finale Polskiej Ligi Quake'a, zdobywając mistrzostwo Polski. Quakerzy Fx dominują krajowe rozgrywki zajmując całe podium Poznań Game Areny. Na tym samym turnieju drużyna CS remisuje z PGS-em w drodze po trzecie miejsce. Obie dywizje udanie pokazują się na World Series of Video Games w Londynie: CS zajmuje dziewiąte miejsce po legendarnej walce z SK Gaming, a gracze Quake'a (Michał "Cs3" Ryński i Mateusz "matr0x" Ożga) odpowiednio 9. i 12. lokatę.


2005

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Fx stabilizuje swoją pozycję jako liczącej się siły w polskim esporcie. Zespół zajmuje drugie miejsce w kwalifikacjach do międzynarodowego turnieju ACON5, ale w związku z niemożliwością wyjazdu zwycięzców na finały do Chin otrzymuje prawo reprezentowania Polski. Po tygodniu zaciekłych gier z najlepszymi drużynami z całego świata zespół plasuje się na doskonałym siódmym miejscu. Zwieńczeniem roku jest drugie miejsce w pierwszej edycji Heyah Cybersport wśród profesjonalistów. Dobre wyniki przyciągają uwagę potężnego sponsora, firmy Simplus, który obejmuje tytularny patronat nad drużyną. Do Fx po pięciu latach powraca Quake w osobach słynnych bliźniaków Ożga. Warto też wspomnieć o pierwszych przymiarkach do stworzenia dywizji żeńskiej oraz eksperymencie z czeską drużyną Counter-Strike'a, która przez jakiś czas rywalizowała pod tagiem Fx.


2004

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Zespół z przytupem wraca na scenę z odmłodzoną drużyną zajmując drugie miejsce w Autocom Winter Cup. Potem jest równie dobrze: trzecie miejsce w pierwszym PGA, czwarte podczas Warsaw Games Day. Zwieńczeniem sezonu jest najniższy stopień podium w krajowych kwalifikacjach do World Cyber Games. Czas dynamicznych zmian - w 2004 roku Fx reprezentują trzy niemal zupełnie różne składy Counter-Strike'a.


2003

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Dwa wygrane turnieje w Bydgoszczy: dwa miejsca na podium (1. i 3.) w Feniks Tournament, 1. miejsce w Serfer Tournament. Zajmujemy także miejsca na podium w lokalnych zawodach w Szczytnie i Ostrołęce. Ale największym sukcesem jest trzecie miejsce w WCG Polska, tylko za potęgami z Arcy i 2S. Podejmujemy pierwsze próby rozwoju przez dołączenie do organizacji multigamingowych: eSports sYnthesis i Fear Factory, obie kończą się niepowodzeniem i szybkim powrotem do nazwy Frag eXecutors.


2002

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Pierwsze sukcesy w Counter-Strike'u: drugie miejsce w CST Cup w Aleksandrowie Łódzkim, trzecie w SPECNAZ Tournament w Poznaniu oraz w Turnieju Ligowym organizowanym przez Counter-Strike.pl, czwarte w turnieju w Tarnowskich Górach. Zespół zajął również wysokie, piąte miejsce w trzeciej edycji prestiżowego Cyberland Game League.


2001

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Trzecie miejsce w Official Polish Quake League - ostatnim ligowym występie przed przerzuceniem się drużyny w całości na CS-a.


2000

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Drugie miejsce w Polskiej Lidze Klanów. Coraz więcej czasu Fx-om zajmuje gra w Counter-Strike'a.


1999

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Wygrywamy zarówno sieciowe eliminacje, jak i LAN-owy finał ligi AGLS, w meczu o złoto pokonując legendarnych Death Dealers (D2). Zdobywamy awans do finałów międzynarodowej ligi DECL, ale z powodu braku funduszy nie bierzemy w nim udziału. Mimo to Fx jest rozpoznawalne na europejskiej scenie jako czołowy klan QW.


1998

\"\" Zobacz sukcesy i skład

Fx wygrywa pierwszą krajową ligę QW - Big8pl i staje się nieoficjalnie najlepszym zespołem w kraju.


1997

\"\" Zobacz sukcesy i skład

W listopadzie trzech graczy QuakeWorlda: Junior, Luk i Simon, zakłada Frag eXecutors.


Drużyna

Gracze

Pros:

gra
od

Płeć:

Wiek: 2017 lat

Miasto:

Kraj:

Wyślij prywatną wiadomość